Předokenní žaluzie RONDO P/XP - RS

předokenní systém s kulatým roletovým kastlíkem z hliníku. Viditelný kastlík je vhodný k montáži do ostění, na okno nebo na zeď. 

ROMA předokenní žaluzie se již mnoho let osvědčují, jak v novostavbách, tak v i náročných rekonstrukcích a přesvědčují nejen jako architektonické a vysoce kvalitní prvky. Zvláštní výhoda systémů spočívá v jejich umístění před oknem. Tento typ montáže zabraňuje vzniku možných tepelným mostů skrz okno a tím přispívá ke snížení spotřeby energie a snížení nákladů na vytápění.

 Všechny produkty ROMA mohou být dodatečně vybaveny mnoha dalšími funkcemi, jako je integrovaná síť proti hmyzu nebo bezpečnostní balík. Systémy lze také rozšířit bezdrátovým nebo inteligentním ovládáním - pro maximálně snadné použití.

Pro dokonalou ochranu můžete kombinovat vnější žaluzie s prefabrikovanou roletkou ROMA. Tímto způsobem lze individuálně a jednoduše zvýšit ochranu proti slunci, hluku a proti vloupání.

Nezávazná poptávka

Lamely žaluzií musí odolávat vysokým nárokům vyvolaným vlivy počasí. Přímé sluneční záření s vysokými teplotami v létě, pronikavý chlad v zimě. Dalším náročným faktorem je pohyb, kterým je regulován průnik světla. Abychom vyhověli všem požadavkům, vytvořili jsme hliníkové lamely ROMA.

Základním materiálem na výrobu profilů je velmi kvalitní hliník, který je sám o sobě odolný vůči korozi a je 100% recyklovatelný. Vysoká stálost barev a lesku i velmi dobrá stabilita materiálu jsou zárukou nepromarněné investice.

516_ROMA_CDL_Lamelle_doppelt-1.jpgComfort & Design Lamelle CDL

Jedinečný tvar lamel s vysokým stupněm překrývání a tím i neviditelnými ovládacími pásky. Nepropustí přímé slunečné záření, jsou extrémně odolné proti síle větru.

0157_LO_LOcopy1.jpgLamely s třemi oblouky

Mimořádně elegantní vzhled a perfektní funkce: výsledkem je měkké osvětlení prostoru, nepatrná možnost nahlížení zvenčí, zlepšená možnost zatemnění. Perfektní regulace světelných podmínek.

0161_LO.jpgLamely s okrajem

Větší stabilita a lepší odolnost než u standardních řešení: Lamely se zpevněným okrajem jsou dobrou volbou.

0143_LO.jpgPloché lamely

Základ pro šikovné ovládání světla: elegantní tvar, lehkost a stabilita. Doporučené pro ovládání lankem.

Chcete být moderní? Pak vsaďte na paletu barev ROMA. Z ní si určitě vyberete svou oblíbenou barvu na skříňku, vodicí lišty a koncovou tyč a povrch v jedné z následujících variant: matný hladký, matný s jemnou strukturou, matný s jemnou strukturou vysoce odolný vůči vlivům počasí1 a hedvábně lesklý.

Hladký matný povrch a povrch s matnou jemnou strukturou se navíc standardně dodávají i v práškovém provedení od obou hlavních výrobců tohoto typu laků IGP a Tiger.

vzornik-rolety.jpg

Existuje něco pohodlnějšího, než je dálkové ovládání? I textilní rolety ROMA reagují na stisk tlačítka. Lze je snadno naprogramovat a můžete tak pohybovat jednotlivými prvky, skupinami nebo úplně všemi textilními roletami v domě najednou. Zcela bez mechanických ovládacích prvků. Pro ještě estetičtější bydlení.

ovladani1

Žaluzie můžete také snadno nastavovat elegantními a intuitivně ovládanými nástěnnými tlačítky.

ovladani2

Díky pohotovému rádiovému ovladači ROMA budete mít světlo a stín kdykoli a pohodlně pod kontrolou. Žaluzie tak snadno ráno spustíte ještě z postele, nebo je večer jen tak mimochodem vytáhněte z pohovky při sledování televize.

ovladani3

Řídicí aplikace ROMA Connexoon Vám umožní ovládat a programovat funkce protisluneční ochrany pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu. Zcela intuitivně. I když nebudete doma.

ovladani4

Větší komfort a bezpečnost - automatický světelný senzor ROMA nastaví Vaše žaluzie do požadované polohy podle naprogramovaných hodnot jasu a teploty.

Předokenní žaluzie Nadokenní žaluzie Modulární žaluzie Fasádní žaluzie
Comfort & Design Lamelle
Síť na ochranu proti hmyzu
Dálkové ovládání
Motor
Záložní zdroj
Spínací hodiny
Kontrola slunce
Kontrola větru
Technika denního světla
Pracovní poloha
ROMA Connexoon