Spolehněte se na kvalitu BACHL. Jsme tu pro vás už přes 90 let

Vsaďte na firmu, se kterou se nespálíte. Takovou, která vám dodá ty nejkvalitnější výrobky, vždy vám vyjde vstříc a nabídne nadstandardní záruku.

Přesně to vám nabízíme u nás – v BACHLu.

Máme za sebou víc než 90 let zkušeností s výrobou a zdokonalováním stavebního materiálu a své práci opravdu rozumíme. Právě díky tomu jsme z jedné bavorské továrny na výrobu cihel rozšířili své výrobny i do dalších částí Německa, do České republiky a do Maďarska.

A stejně, jako jsme prohlubovali své znalosti a zkušenosti, zvětšoval se i náš sortiment. Nyní u nás najdete:

  • izolační hmoty z polystyrenu a polyuretanu,
  • polyetylenové stavební a balicí fólie,
  • parozábrany,
  • stavební výrobky z betonu,
  • okna a vchodové dveře.

Právě okna a dveře najdete na těchto stránkách. Stejně jako u ostatních výrobků se u nich můžete spolehnout na maximální kvalitu – vyrábíme a inovujeme je už víc než 30 let.

Německá kvalita k vašim službám

V BACHLu nás nebaví jen opakovat stále stejné postupy a vytvářet stále stejné výrobky. Proto je neustále vylepšujeme. I díky tomu patříme ke špičce ve svém oboru.

U všech našich oken a vchodových dveří se tak můžete spolehnout na:

  • Maximální výdrž – díky pečlivé výrobě a spoustě zkušeností vám zaručujeme, že vám naše okna a dveře budou perfektně sloužit desítky let. Stačí jen základní údržba a i za 30 let budou jako nové.
  • Úsporu energie – náklady na vchodové dveře či plastová okna se vám rychle vrátí. Díky využití těch nejlepších materiálů vám uspoří až 60 % energie – v létě ušetříte za klimatizaci a v zimě za topení. Naše výrobky tak využijete i u pasivních domů.
  • Spolehlivé zabezpečení – uděláme všechno proto, aby se k vám nedostal žádný nezvaný host. Stačí požádat a vybavíme vaše okna a dveře bezpečnostními izolačními skly, uzamykatelnými klikami nebo bezpečnostními cylindrickými vložkami.
  • Nadstandardní záruku – zapomeňte na běžnou 2letou záruku. My vám nabídneme rovnou 5 let. Klidně se ale vsadíme, že ani v záruce, ani po ní žádnou reklamaci potřebovat nebudete!
  • Vzhled podle vašich představ – okna i dveře BACHL se vašemu domu 100% přizpůsobí. Stačí si jen zvolit materiál, který vám nejvíc vyhovuje, a doplnit ho některým z víc než 40 barevných odstínů. Vše tak bude perfektně ladit.

To nejlepší řešení v souladu s přírodou

Záleží nám i na životním prostředí, a proto nám „pouze” maximální odolnost a nejlepší izolační vlastnosti našich produktů nestačí. Veškerá plastová okna BACHL jsou tak 100% recyklovatelná.

Můžete si tak být jistí, že nevzniká žádný zbytečný odpad, který bychom nevyužili. A pokud vám (nebo spíš vašim potomkům) okna někdy doslouží, snadno je zlikvidujete.

A protože je pro nás ekologie opravdu důležitá, jdeme ještě dál. Už několik let jsme součástí projektu Zelená firma. Díky němu ekologicky likvidujeme veškerý firemní elektroodpad.

Ať už si u nás vyberete plastová či dřevěná okna nebo například vchodové dveře, můžete si být jistí, že vše je maximálně šetrné. A přitom vydrží desítky let v tom nejlepším stavu.

Přesvědčte se sami!