Spolehněte se na servis a služby BACHL. Pomůžeme vám s výběrem i údržbou

Víte, jak správně vybrat nová okna? A jak je namontovat, aby vám přinesla maximální úsporu? Nebo jak se o ně starat, aby vydržela co nejdéle? Ani se nedivíme, jestli ne. U nás to naštěstí vědět nepotřebujete. V BACHL Okna vám rádi se vším poradíme a zajistíme i potřebný servis. Většinu našich služeb přitom máte zdarma!

Už přes 90 let platí, že pro BACHL jsou zákazníci na prvním místě. Proto pro vás máme nejen špičková okna a vchodové dveře, ale také celý balík dalších služeb. Díky nim si nejen správně vyberete, ale také zajistíte, že vaše okna budou vždy v té nejlepší kondici.

Odborné poradenství BACHL

Všechno začíná už při výběru oken a vchodových dveří. Právě to je zásadní krok, který ovlivní, jak s nimi budete spokojení. A proto vám poradíme.

Nejprve společně probereme, co je pro vás u nových oken či dveří hlavní. Jestli jsou to například:

 • tepelně izolační vlastnosti,
 • zvukově izolační vlastnosti,
 • odolnost proti vloupání,
 • vzhled,
 • doba dodání
 • nebo cena.

Následně podle vašich požadavků připravíme tu nejvhodnější nabídku. Tak, aby splňovala všechno, na čem vám záleží. A přitom vás nestála víc, než je nutné.

Máte tak 100% jistotu, že nesáhnete vedle.

Zaměření oken

Jakmile si vyberete ta pravá okna, domluvíme se s vámi na jejich přesném zaměření. Naši odborníci se o něj postarají přímo u vás doma.

Podle výsledků pak navrhnou případnou úpravu technického řešení. Tak, aby vše perfektně sedělo, dobře vypadalo a nevznikaly tepelné mosty.

Zároveň upřesní původní kalkulaci. Vše s vámi samozřejmě na místě proberou a je jen na vás, jestli na navržené úpravy přistoupíte.

Expresní dodání plastových oken

Jakmile od vás máme vše schválené a objednané, stačí už jen počkat na dodání. Obvykle je to:

U bílých plastových oken navíc dokážeme čekání výrazně zkrátit. Stačí využít náš Expresní program a okna dostanete do 10 pracovních dnů.

Montáž oken

Aby okna perfektně těsnila a správně fungovala, musíte je správně namontovat. V současnosti přitom lidé okna většinou montují do připraveného otvoru mechanicky a pak ho utěsňují PUR pěnou.

Jenže to je chyba!

Nejen, že takové upevnění nesplňuje platné normy, ale výrazně snižuje životnost oken.

Abyste se podobným problémům vyhnuli, musíte využít okenní fólie nebo podobné materiály s parotěsnými a paropropustnými vlastnostmi. Jen tak zabráníte vzniku tepelných mostů.

Díky tomu:

 • ušetříte za vytápění,
 • zabráníte promrzání konstrukce,
 • zvýšíte trvanlivost okolních materiálů
 • a zabráníte zvýšenému výskytu plísní.

Abyste měli jistotu, že vše je, jak má být, rádi vám okna namontujeme.

V BACHLu totiž využíváme takzvanou RAL montáž pomocí turbo šroubů nebo kotev. Oba způsoby spolehlivě zabrání vzniku tepelných mostů a zvýší životnost oken.

Navíc vám rádi pomůžeme i s demontáží starých oken a postaráme se o ekologickou likvidaci odpadu.

A na starosti s výměnou a osazením oken můžete zapomenout!

Záruční a pozáruční servis BACHL

Zaplacením a montáží pro nás spolupráce zdaleka nekončí! Na všechna okna a dveře BACHL totiž máte hned 5 let záruku.

V ní můžete také využít jednu servisní návštěvu technika, při které zkontroluje a seřídí vaše okna i vchodové dveře. A to zcela bezplatně!

Máte tak jistotu, že vše bude i dál perfektně fungovat.

Kromě toho si u nás můžete objednat:

 • pravidelnou údržbu oken
 • nebo opravu a výměnu kování, skel či těsnění.

A díky pozáručnímu servisu vše využijete třeba i za 10 let.

Můžete se přitom spolehnout, že jak servis, tak případné reklamace řešíme co nejrychleji. Stačí jen vyplnit zákaznický formulář.

Zajímá vás víc? Podívejte se na reklamační řád nebo na pokyny pro užívání a seřizování oken.

Nová zelená úsporám

Díky nízkému součiniteli prostupu tepla se naše okna hodí i do pasivních domů. Využijete je tedy i při žádosti o dotace na stavbu nebo rekonstrukci domu.

Přesně to vám umožňují například dotace Nová zelená úsporám nebo Nová zelená úsporám Light. Program Ministerstva životního prostředí se totiž zaměřuje na snížení energetické náročnosti budov a stavbu nízkoenergetických a pasivních domů.

Díky našim oknům a dveřím můžete o dotaci požádat a ušetřit na rekonstrukci nebo stavbě domu.