Screenová roleta RONDO

Montáž před okno není nijak náročná, textilní roleta přitom odráží až 70 % slunečního záření. Roleta má boční vedení po celé výšce a napnutí dokáže odolat i silnému větru. zipSCREEN.2 se dodává v provedení jako předokenní i nadokenní, standardně je vybavena motorovým pohonem, na přání může být doplněna dálkovým ovládáním.

 

Nezávazná poptávka

Textilní rolety ROMA jsou opatřeny povrchovou úpravou z PVC s efektem perlení, takže se velmi snadno udržují. Jsou dostupné v celé řadě barev, zhotoveny jsou z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči vlivům počasí. Všechny typy tkanin mají kvalitu testovanou podle ISO 9001 a dalších a jsou velmi odolné vůči roztržení.

Každý typ tkaniny a i každá barva mají své zcela specifické vlastnosti s ohledem na tepelnou ochranu, pohledovou ochranu, průhlednost směrem ven a funkci clony. Odlišné jsou i další vlastnosti jako absorpce, odrazivost a transmise světelné a tepelné energie. O všech těchto vlastnostech Vám podrobné informace podají specializovaní partneři firmy ROMA nebo architekti.

roma-gewebe-glasfasergewebe_(13399).png

Tkanina se skelným vláknem

Tkaniny ze skelného vlákna obaleného PVC, druh Sergé

roma-gewebe-Polyestergewebe_(13400).jpg

Polyesterová tkanina

Tkanina z vysoce pevných polyesterových vláken, předepjatá a zpevněná PVC

roma-gewebe-spezialgewebe_(13401).png

Speciální tkanina

Tkanina s kovovým povrchem nebo povrchem s kovovými efekty

roma-usps-gewebe-insektenschutzgewebe1.png

Tkanina sítě na ochranu proti hmyzu

Efektivní ochrana proti létajícímu hmyzu (nechrání před sluncem)

roma-gewebe-gewebekombiniert_(13398).png

Tkanina kombinovaná s průzorovým oknem

Tkanina z příze se skelným vláknem obaleným PVC, druh Serge s průzorem z PVC

Chcete být moderní? Pak vsaďte na paletu barev ROMA. Z ní si určitě vyberete svou oblíbenou barvu na schránku, vodicí lišty a tyč a povrch v jedné z následujících variant: matný hladký, matný s jemnou strukturou, matný s jemnou strukturou vysoce odolný vůči vlivům počasí1 a hedvábně lesklý.

Hladký matný povrch a povrch s matnou jemnou strukturou se navíc standardně dodávají i v práškovém provedení od obou hlavních výrobců tohoto typu laků IGP a Tiger.

vzornik-rolety.jpg

Existuje něco pohodlnějšího, než je dálkové ovládání? I textilní rolety ROMA reagují na stisk tlačítka. Lze je snadno naprogramovat a můžete tak pohybovat jednotlivými prvky, skupinami nebo úplně všemi textilními roletami v domě najednou. Zcela bez mechanických ovládacích prvků. Pro ještě estetičtější bydlení.

ovladani1

Intuitivně ovládané nástěnné spínače nebo snad raději dálkové ovládání? V obou případech je ovládání textilních rolet stejně pohodlné jako jednoduché, s dálkovým ovládáním dokonce z jakéhokoli místa v domě.

ovladani2

Řídicí aplikace ROMA Connexoon Vám umožní ovládat a programovat funkce protisluneční ochrany pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu. Zcela intuitivně. I když nebudete doma.

ovladani3

Textilní rolety ROMA se dodávají i pro ovládání systémem LOXONE Smart Home. Tento systém Vám v celé domácnosti ušetří ročně asi 50 000 pohybů, protože prakticky nepotřebuje žádné ruční zásahy. Zeptejte se odborníka.

ovladani4

Pokud využijete záložní zdroj ROMA, budete moci protisluneční ochranu dočasně otevřít i při přerušení dodávky el.energie.

zipSCREEN.2 zipSCREEN.2
Ganzglasecke 90°
rollSCREEN.2 RA zipSCREEN
Dálkové ovládání
Motor
Klika
Záložní zdroj
Spínací hodiny
Paket slunce/vítr
Tkanina s průzorem
Tkanina sítě na ochranu proti hmyzu
ROMA Connexoon
LOXONE Smart Home