Předokenní roleta RONDO P/XP

Předokenní systém s kulatým roletovým kastlíkem z hliníku. Viditelný kastlík je vhodný k montáži do ostění, na okno nebo na zeď.

Nezávazná poptávka

Rolety jsou vystaveny extrémním povětrnostním podmínkám. Letní žár nebo mráz - rozhodující je proto konstrukce a materiál rolet. Řada ROMA ALUMINO byla vyvinuta speciálně pro dlouhou a bezproblémovou životnost. Hliník je přirozeným způsobem odolný vůči korozi a navíc je 100% recyklovatelný. Pevnost profilů navíc zlepšuje pěněné jádro.

Všechny naše hliníkové profily jsou dvoustěnné a jsou navrženy na dlouhou dobu použitelnosti. Ať se rozhodnete pro ALUMINO, ALUMINO protect nebo plast - pro firmu ROMA je kvalita vždy na prvním místě. Podle typu rolety a profilu si můžete vybírat z 20 atraktivních barev tak, aby roleta plně odpovídala Vašim individuálním představám.

roleta1.jpgALUMINO protect

Špičkový produkt firmy ROMA s jádrem z tvrdé pěny pro zvýšenou ochranu proti průniku nezvaných návštěvníků zvenčí.

roleta2.jpgALUMINO

Nejprodávanější model značky ROMA se stabilní izolační polyuretanovou pěnou a vysokou odolností.

roleta3.jpgPlast

Cenově nejvýhodnější řešení s promyšlenými detaily.

Chcete být moderní? Pak vsaďte na paletu barev ROMA. Z ní si určitě vyberete svou oblíbenou barvu na skříňku, vodicí lišty a koncovou tyč a povrch v jedné z následujících variant: matný hladký, matný s jemnou strukturou, matný s jemnou strukturou vysoce odolný vůči vlivům počasí1 a hedvábně lesklý.

Hladký matný povrch a povrch s matnou jemnou strukturou se navíc standardně dodávají i v práškovém provedení od obou hlavních výrobců tohoto typu laků IGP a Tiger.

vzornik-rolety.jpg

Existuje něco pohodlnějšího, než je dálkové ovládání? I textilní rolety ROMA reagují na stisk tlačítka. Lze je snadno naprogramovat a můžete tak pohybovat jednotlivými prvky, skupinami nebo úplně všemi textilními roletami v domě najednou. Zcela bez mechanických ovládacích prvků. Pro ještě estetičtější bydlení.

ovladani1

Intuitivně ovládané nástěnné spínače nebo snad raději dálkové ovládání? V obou případech je ovládání rolet stejně pohodlné jako jednoduché, s dálkovým ovládáním dokonce z jakéhokoli místa v domě. Příjemný vedlejší efekt: Pohled na rolety neruší žádné pásky či lanka.

ovladani2

Řídicí aplikace ROMA Connexoon Vám umožní ovládat a programovat funkce protisluneční ochrany pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu. Zcela intuitivně. I když nebudete doma.

ovladani3

Rolety ROMA se dodávají i pro ovládání systémem LOXONE Smart Home. Tento systém Vám v celé domácnosti ušetří ročně asi 50 000 pohybů, protože prakticky nepotřebuje žádné ruční zásahy. Zeptejte se odborníka.

ovladani4

Větší komfort a bezpečnost - automatický světelný senzor ROMA nastaví Vaše žaluzie do požadované polohy podle předem naprogramovaných hodnot jasu a teploty.

Předokenní rolety XP Předokenní rolety P Nadokenní rolety PURO 2/ PURO2.XR Nadokenní rolety KARO Nadokenní rolety RA.2 Sanační rolety TERMO.F Sanační rolety TERMO.R Šikmé rolety TRENDO
Síť na ochranu proti hmyzu
Zajištění proti pádu*
Elektrické naklápění
Pás
Klika
Motor
Záložní zdroj
Dálkové ovládání
Spínací hodiny
Kontrola slunce
Solární pohon Somfy
Solární pohon Elero
ROMA Connexoon
LOXONE Smart Home