Venkovní rolety, žaluzie a screenové rolety ROMA

Vytvořte si dokonalý domov, ve kterém vás sluneční paprsky poslechnou na slovo. Stačí k tomu jen málo – využít tu pravou stínicí techniku. Takovou, jakou přináší venkovní rolety a žaluzie od společnosti ROMA.

ROMA. Tři systémy. Jedna značka

Právě venkovní rolety a žaluzie ROMA patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se stínicí technikou najdete. A zcela právem. Využívají totiž nejen 30 let vlastních zkušeností, ale také zkušenosti a znalosti architektů a řemeslníků.

Díky tomu neustále posouvají možnosti stínicí techniky, například prostřednictvím:

Špičková stínicí technika ROMA chrání před sluncem a nežádoucími pohledy. A co je nejlepší – ušetří vám až 40 % nákladů na vytápění i za klimatizaci.

Vyberte si tu svou:

Stínicí technika ROMA se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Napište nám a společně najdeme nejlepší řešení pro váš domov.

Nezávazně poptat


Screenové rolety ROMA - hra světla a stínu.

Screenové rolety ROMA umístěné před oknem zajistí optimální klimatizaci vašich pokojů bez odloučení od okolního světa. Široký výběr barev splní každé vaše přání a díky vysoce kvalitním materiálům vás snadno ochrání před nepříznivým počasím.

Před nebo nad oknem?

Vy rozhodujete, jak by měla vypadat vaše screenová roleta! Protože existují kulaté, hranaté a zcela skryté systémy. Na jedné straně předsazené screenové rotely s hliníkovým kastlíkem jsou umístěny před oknem, takže nevznikají nepříjemné tepelné mosty. Na druhé straně jsou nadokenní screenové rolety s kastlíky z polyuretanové pěny rovnou společně s oknem osazeny do stavebního otvoru.

Protisluneční systémy ROMA:

 • Maximální ochrana proti slunci s maximálním rozlišením barev.
 • Letní světlo bez žáru.
 • Dálkové ovládání pro lepší pohodlí.
 • Odráží až 70 % slunečního záření.
 • Špičkový moderní textil.
 • Jedna textilní roleta, různé tkaniny

Vybrat screenovou roletu


Žaluzie ROMA s lamelou CDL. Inovace v pohodlí a designu.

Seznamte se s novinkou značky ROMA. Venkovní žaluzie s lamelou Comfort & Design nabízí pro každou místnost a každou aktivitu vždy optimální intenzitu denního světla. Zabrání nepříjemnému přímému světlu a nadměrnému přehřívání místnosti, když potřebujete pracovat, anebo zajistí tmu, když si chcete během dne trochu odpočinout. Díky zesílené konstrukci lamely ROMA CDL chrání žaluzie před sluncem a zvědavými pohledy dokonce i ve větru.

Žaluzie ROMA CDL odradí každého zloděje. Při zavření lamel vzniká před oknem neprůhledná stěna a speciálně vyvinuté vodicí lišty činí žaluzii kompletně neprůhlednou. Integrovaná pojistka proti nadzvednutí navíc zajistí důležitý pocit bezpečí.

ROMA s lamelou Comfort & Design:

 • plynulá regulace denního světla
 • perfektní světlo v každou denní dobu
 • vyšší odolnost proti větru
 • pojistka proti nadzvednutí, která odrazuje zloděje
 • neprůhledné dokonce i ze strany

Zvolit CDL lamelu