Proč okna BACHL?

Proč si vybrat okna BACHL?

Také už jste slyšeli, že prvotřídní kvalita, individuální přístup a rozumná cena nejdou dohromady? Přesvědčíme vás o tom, že jdou!

Ve společnosti BACHL máme nejen přes 30 let zkušeností s výrobou oken a vchodových dveří, ale také víc než 90 let zkušeností se stavbou domů i výrobou stavebního materiálu. Perfektně tak víme, kde jaké materiály a varianty výrobků použít.

I díky tomu vám naše okna zajistí mimo jiné:

  • úsporu energie až o 60 %,
  • tu nejlepší možnou ochranu proti vloupání
  • nebo automatické větrání, o které se nemusíte starat.

Vždy hledáme společnou cestu

Vaše spokojenost je pro nás zásadní, a proto se vždy přizpůsobíme vašim požadavkům. Díky svým dlouholetým zkušenostem si přitom hravě poradíme i s těmi nejnáročnějšími úkoly.

Ať už dáváte přednost maximální bezpečnosti, těm nejlepším izolačním vlastnostem nebo je pro Vás důležitá cena, vždy připravíme návrh přesně podle Vašich potřeb.

Snadno tak získáte například:

Dřevěná okna BACHL

Špičková kvalita je pro nás samozřejmost

Základem je pro nás vždy maximální kvalita. Proto používáme jen špičkové materiály a přesně dodržujeme technologické postupy. Máte tak jistotu, že vše bude fungovat jak má. A že vám veškeré produkty BACHL vydrží desítky let v tom nejlepším stavu.

Samozřejmě nezapomínáme, že okna, dveře i žaluzie musí dobře vypadat. Proto si vyberete z řady variant i barevných provedení. Vše tak hravě přizpůsobíte dalším částem domu.

Okna i dveře navíc na vaše přání vybavíme tím nejlepším zabezpečením, jako jsou:

  • bezpečnostní izolační skla,
  • uzamykatelné kliky
  • nebo bezpečnostní cylindrické vložky.
  • Vše můžete doplnit i speciálně vyztuženými roletami se senzorem pohybu. A nikdo nepovolaný se do vašeho domu jen tak nedostane.

Na nás se můžete spolehnout kdykoliv

Naše služby zdaleka nekončí dodáním vchodových dveří, plastových oken nebo rolet a žaluzií. Jsme tu pro vás i dlouho poté. Na veškerá okna i vchodové dveře vám proto dáme 5 let záruku.

Rádi vám pomůžeme i kdykoliv potom – stačí využít náš pozáruční servis.

A protože v oknech BACHL chceme své služby stále zlepšovat, oceníme i vaši zpětnou vazbu. Proto jsme připravili dotazník spokojenosti, s jehož pomocí sbíráme vaše připomínky, náměty a ohlasy.

Francouzská okna BACHL

Nezapomínáme ani na přírodu

Při své práci myslíme také na přírodu. Veškeré naše výrobky jsou proto k životnímu prostředí co nejšetrnější. Využíváme recyklovaný materiál a například plastová okna BACHL jsou 100% recyklovatelná.

A že to s ekologií myslíme opravdu vážně, dokazuje i naše účast v projektu Zelená firma. V něm mimo jiné umožňujeme ekologickou likvidaci objemného firemního elektroodpadu.

Více informací najdete v katalozích k oknům BACHL.