4 důvody, proč vybrat CDL lamely

Jednoduchý způsob, jak získat doma stín. Tak vnímá žaluzie spousta lidí. Ve skutečnosti toho ale umí mnohem víc. Stačí jen zvolit správné lamely, které vám pomůžou třeba i s ochranou před zloději. Přesně jako to umí CDL lamely.

Abyste získali co nejlepší zastínění, musíte v první řadě zvolit kvalitní venkovní žaluzie. Světlo a horko totiž zastaví ještě před oknem. Vaše pracovna, obývák ani ložnice tak už nikdy nebudou rozpálené celodenním slunečním žárem.

Jenže to je jen základ. Správné lamely dokáží efekt ještě znásobit. A přidat další výhody. Tady jsou ty největší:

Ochrana před světlem a nevítanými pohledy

CDL lamely jsou ta nejmodernější varianta, jakou u žaluzií ROMA najdete. Díky speciálnímu tvaru se výrazně překrývají a nabízí 100% zastínění. Před oknem totiž vytvoří zcela nepropustnou zástěnu. A žádné rozpálené paprsky k vám neproniknou ani z boku žaluzií.

Stejně dobře navíc chrání i proti vtíravým pohledům kolemjdoucích nebo příliš zvědavých sousedů. Vždy tak máte naprosté soukromí.

Otevřené venkovní žaluzie s CDL lamelami

CDL lamely zakryjí okno i po bocích žaluzií

Žaluzie, které zastaví i zloděje

Žaluzie ROMA s CDL lamelami umí bojovat také proti nezvaným návštěvám. Ve spodní liště žaluzií je pojistka proti nazdvihnutí, a jakmile se někdo pokusí lamely nadzvednout, okamžitě se zablokují.

Díky tomu vás ochrání i před vloupáním a vy můžete opravdu klidně spát.

CDL lamely vás chrání také ve větru

  Žaluzie s CDL lamelami mají pojistku proti nazdvihnutí, díky které se k vám zloději jen tak nedostanou.

Obrovským plusem je, že CDL lamely vás chrání za každého počasí. Zatímco jiné žaluzie musíte za větru vytáhnout, aby se nepoškodily, u CDL lamel to neplatí.

Mají totiž speciální konstrukci, která zajišťuje maximální stabilitu i při velkém větru. A to díky:

  • speciálním čepům na každé lamele,
  • jedinečným vozíkům ve spodní lamele
  • a speciálním vodicím lištám.

Můžete tak mít zataženo bez ohledu na to, jestli je venku bezvětří nebo fouká silný vítr. A nemusíte se bát, že se žaluzie poničí.

Perfektně ladí ke každému domu

Žaluzie s CDL lamelami můžete nechat zatažené i ve větru. A nemusíte se bát poškození.

Speciální konstrukce lamel, která využívá velké překrytí, má i další plus – nejsou vidět ovládací pásky. Žaluzie jsou tak ještě elegantnější.

Tvar lamel je přitom postavený na čistých liniích. Díky tomu se perfektně hodí hlavně k moderním domům.

Elegantní vzhled navíc zdůrazňuje 13 barevných odstínů, které najdete už v základní nabídce. Můžete si ale vybrat také z desítek dalších barev. Žaluzie s CDL lamelami tím pádem hravě sladíte se svým domem.

A získáte tak perfektní ochranu před sluncem, větrem i zloději, která okouzlí každou návštěvu.