Rolety a žaluzie ROMA spojují kvalitu, eleganci a chytré technologie

Vytvořte si dokonalý domov, ve kterém vás sluneční paprsky poslechnou na slovo. Stačí k tomu jen málo – využít tu pravou stínicí techniku. Takovou, jakou přináší venkovní rolety a žaluzie od společnosti ROMA.

Právě rolety a žaluzie ROMA patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se stínicí technikou najdete. A zcela právem. Využívají totiž nejen 30 let vlastních zkušeností, ale také zkušenosti a znalosti architektů a řemeslníků.

Díky tomu neustále posouvají možnosti stínicí techniky, například prostřednictvím:

  • chytrých venkovních rolet, které samy ví, kdy se spustit,
  • screenových rolet které se přizpůsobí i rohovým oknům
  • nebo žaluzií, které odfiltrují jen tolik slunečních paprsků, kolik potřebujete k tomu, abyste se doma cítili co nejpříjemněji.

A co je nejlepší – ušetří vám až 40 % nákladů na vytápění i za klimatizaci.

Venkovní rolety do oken

Screenové rolety ROMA

Ať už dáváte přednost plastovým či hliníkovým předokenním roletám, venkovním látkovým roletám nebo žaluziím, se značkou ROMA nesáhnete vedle.

Například plastové a hliníkové předokenní rolety vám zajistí tu nejlepší ochranu před slunečními paprsky a v zimě zabrání unikání tepla z místnosti. Navíc je využijete také na šikmá okna a díky speciálnímu zabezpečení vás ochrání i před zloději.

Váš domov tak bude vždy v maximálním bezpečí.

Venkovní rolety ROMA

Screenové okenní rolety

Venkovní textilní rolety zase lákají na maximální přizpůsobivost. Nejen, že se hodí i na rohová okna, terasy a pergoly, ale nabízí také různé kombinace materiálu a barvy. Sami tak ovlivníte, nakolik budou propouštět světlo.

A budete mít doma vždy dokonalou atmosféru.

Venkovní žaluzie do oken

Předokenní žaluzie ROMA jsou z kvalitního a 100% recyklovatelného hliníku. Jednotlivé lamely jsou přitom široké nejméně 60 mm. Díky tomu perfektně chrání před sluncem a vydrží spoustu let v tom nejlepším stavu.

Navíc s nimi můžete regulovat světlo podle potřeby. Například můžete spodní část neprůhledně sklopit, zatímco horní k vám pustí sluneční paprsky.

Budete tak mít doma vždy příjemně a nemusíte se bát zvídavých pohledů zvenčí.

Venkovní žaluzie ROMA

Stínicí technika, která poslechne na dotek

Všechny typy stínicí techniky ROMA mají také mnoho společného. I když se jejich technologie liší, jsou vždy vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Můžete se tak spolehnout, že:

  • je jen tak něco nepoškodí,
  • nepropustí ani o paprsek víc, než chcete,
  • a barvy ani po letech nevyblednou.

Kromě toho je můžete doplnit o síť proti hmyzu, která vás spolehlivě ochrání například před komáry. I v tom nejparnějším létě tak můžete klidně spát s otevřeným oknem.

Díky využití smart technologií můžete navíc vše ovládat také z mobilu nebo využít kompletní chytrý systém. Záložní baterie přitom zajistí, že vše bude perfektně fungovat i při odstávkách elektřiny.

A váš domov bude vždy dokonalý.

Více informací najdete v katalozích ke stínicí technice ROMA