Dejte svým oknům luxusní vzhled za rozumnou cenu

Využijte kombinaci špičkových izolačních vlastností plastu a luxusního vzhledu hliníku či dřeva. Stačí si vybrat plastová okna s povrchovou úpravou woodec a aludec nebo rovnou sáhnout po plasthliníkových oknech. Jednou provždy se tak zbavíte nepříjemného průvanu a váš dům i chalupa budou skvěle vypadat.

Plasthliníková okna

Spojení špičkových izolačních vlastností plastových oken s odolností a elegancí hliníku. Přesně to nabízí plasthliníková okna. Na plastovém profilu je z vnější strany hliníkové opláštění, které oknu dodá perfektní vzhled a lepší odolnost proti vloupání.

Chci je vidět

Plastová okna s úpravou woodec a aludec

I samotná plastová okna můžou vypadat dokonale. Stačí zvolit povrchovou úpravu woodec nebo aludec. Naprosto věrně imituje povrch dřeva či hliníku. A to nejen na pohled, ale i na dotek. Navíc dobře odolává poškrábání. A nikdo neuvěří, že je to „jen” plast.

Chci je vidět

Přijďte si pro okna, která vydrží přes 30 let

Naše plastová a plasthliníková okna toho dokáží mnohem víc. Můžete se spolehnout například na:

  • životnost víc než 30 let,
  • úsporu energie až 40 %,
  • nadstandardní záruku 5 let
  • a řadu barev, díky kterým okna snadno sladíte s každým domem, chatou i chalupou.

A protože máme s výrobou oken víc než tři desítky let zkušeností, dokážeme najít řešení pro každého. Přesvědčte se a vyberte si ta pravá plasthliníková nebo plastová okna.

Zvolte ten správný povrch oken

Po úspěšném zavedení povrchů woodec je k dostání další varianta povrchů: aludec. Po zavedení trendu vylepšování oken s vysoce kvalitními povrchy dřeva je nyní nabízena další nová generace povrchů: aludec nabízí vysoce kvalitní vzhled hliníkového opláštění ve spojení s jednoduchým zpracováním plastových profilů.

Nabízí širší škálu barev v dřevohliníkovém vzhledu, příjemný pocit a zároveň ochranu životního prostředí!