Nadokenní roleta PURO 2XR

Nový systém nadokenních rolet vyrobený z tvrdé polyuretanové pěny s vnitřní revizí a nejlepšími tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. Kastlík je určen k úplnému omítnutí s optimalizovanou výškou boxu.

Zvláštností nového stavebního systému PURO 2.XR je vnější revizní otvor ve dvou různých velikostech. Roletový kastlík, který je zcela uzavřen dovnitř místnosti, zaručuje optimální hodnoty tepelné izolace. Systém je umístěn přímo na okně a je kompletně sestaven v dílně.

Roletový kastlík je vyroben z tvrdé polyuretanové pěny (PUR) a navíc přispívá k výjimečné zvukové a tepelné izolaci. PUR je odolný proti hnilobě, odolný proti plísním, bez zápachu a fyziologicky neškodný. Vnitřní strana je vysoce odolná proti hmyzu a hlodavcům.

Navíc v závislosti na systému můžou být rolety dodatečně vybaveny integrovanou sítí proti hmyzu, stejně tak bezdrátovým motorickým ovládáním.

Nezávazná poptávka

Rolety jsou vystaveny extrémním povětrnostním podmínkám. Letní žár nebo mráz - rozhodující je proto konstrukce a materiál rolet. Řada ROMA ALUMINO byla vyvinuta speciálně pro dlouhou a bezproblémovou životnost. Hliník je přirozeným způsobem odolný vůči korozi a navíc je 100% recyklovatelný. Pevnost profilů navíc zlepšuje pěněné jádro.

Všechny naše hliníkové profily jsou dvoustěnné a jsou navrženy na dlouhou dobu použitelnosti. Ať se rozhodnete pro ALUMINO, ALUMINO protect nebo plast - pro firmu ROMA je kvalita vždy na prvním místě. Podle typu rolety a profilu si můžete vybírat z 20 atraktivních barev tak, aby roleta plně odpovídala Vašim individuálním představám.

roleta1.jpgALUMINO protect

Špičkový produkt firmy ROMA s jádrem z tvrdé pěny pro zvýšenou ochranu proti průniku nezvaných návštěvníků zvenčí.

roleta2.jpgALUMINO

Nejprodávanější model značky ROMA se stabilní izolační polyuretanovou pěnou a vysokou odolností.

roleta3.jpgPlast

Cenově nejvýhodnější řešení s promyšlenými detaily.

Chcete být moderní? Pak vsaďte na paletu barev ROMA. Z ní si určitě vyberete svou oblíbenou barvu na skříňku, vodicí lišty a koncovou tyč a povrch v jedné z následujících variant: matný hladký, matný s jemnou strukturou, matný s jemnou strukturou vysoce odolný vůči vlivům počasí1 a hedvábně lesklý.

Hladký matný povrch a povrch s matnou jemnou strukturou se navíc standardně dodávají i v práškovém provedení od obou hlavních výrobců tohoto typu laků IGP a Tiger.

vzornik-rolety.jpg

Existuje něco pohodlnějšího, než je dálkové ovládání? I textilní rolety ROMA reagují na stisk tlačítka. Lze je snadno naprogramovat a můžete tak pohybovat jednotlivými prvky, skupinami nebo úplně všemi textilními roletami v domě najednou. Zcela bez mechanických ovládacích prvků. Pro ještě estetičtější bydlení.

ovladani1

Intuitivně ovládané nástěnné spínače nebo snad raději dálkové ovládání? V obou případech je ovládání rolet stejně pohodlné jako jednoduché, s dálkovým ovládáním dokonce z jakéhokoli místa v domě. Příjemný vedlejší efekt: Pohled na rolety neruší žádné pásky či lanka.

ovladani2

Řídicí aplikace ROMA Connexoon Vám umožní ovládat a programovat funkce protisluneční ochrany pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu. Zcela intuitivně. I když nebudete doma.

ovladani3

Rolety ROMA se dodávají i pro ovládání systémem LOXONE Smart Home. Tento systém Vám v celé domácnosti ušetří ročně asi 50 000 pohybů, protože prakticky nepotřebuje žádné ruční zásahy. Zeptejte se odborníka.

ovladani4

Větší komfort a bezpečnost - automatický světelný senzor ROMA nastaví Vaše žaluzie do požadované polohy podle předem naprogramovaných hodnot jasu a teploty.

Předokenní rolety XP Předokenní rolety P Nadokenní rolety PURO 2/ PURO2.XR Nadokenní rolety KARO Nadokenní rolety RA.2 Sanační rolety TERMO.F Sanační rolety TERMO.R Šikmé rolety TRENDO
Síť na ochranu proti hmyzu
Zajištění proti pádu*
Elektrické naklápění
Pás
Klika
Motor
Záložní zdroj
Dálkové ovládání
Spínací hodiny
Kontrola slunce
Solární pohon Somfy
Solární pohon Elero
ROMA Connexoon
LOXONE Smart Home