Navštivte nás na veletrhu For Arch

1908-00024_banner_for_arch_1000x500px.jpg

Získejte vstupenky zdarma!

Stáhněte si vstupenky a navštivte nás
na veletrhu For Arch 

Těšíme se na Vás
v hale 3 na stánku A08

Získat vstupenky ZDARMA

Seznamte se s naší nabídkou plastových a dřevěných oken, venkovních rolet, žaluzií a textilních rolet na největším stavebním veletrhu v České republice. Získejte vstupenky zdarma a navštivte nás v hale 3 na stánku A08!

Srdečně Vás zveme na 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch, který se koná v termínu 17. - 21. 9. 2019 na pražském veletrhu v Letňanech.

Na stánku Vás seznámíme s celým sortimentem oken Bachl a stínicí techniky ROMA. Důraz bude kladen především na novinky, které Vám formou ukázek představíme. Po celou dobu konání veletrhu Vám navíc budeme k dispozici pro případné konzultace.

Stínicí technika dle vašich představ

Venkovní rolety Roma

Venkovní rolety

Venkovní žaluzie Roma

Venkovní žaluzie

Textilní rolety Roma

Textilní rolety

Velký prostor bude věnovaný stínicí technice ROMA, které jsme v ČR výhradním dodavatelem. Venkovní rolety, žaluzie a textilní rolety ROMA splňují ty nejvyšší nároky na funkčnost, estetiku a dlouhou životnost.

Rolety a žaluzie ROMA se neomezují na pouhé stahování a vytahování. Naopak se jedná o inteligentní, na přání dokonce plně automatizované, systémy na ochranu před sluncem, hlukem, nežádoucími pohledy, vloupáním, ztrátou tepla a hmyzem.  

Jedinečné posuvné systémy oken

Provedeme Vás také naší širokou nabídkou plastových, plasthliníkových, dřevěných a dřevohliníkových oken, která zaujmou jak vzhledem, funkčností, tak především svými užitnými vlastnostmi. Úsporná, odhlučněná nebo se speciálním zabezpečením? Záleží jen na vašich preferencích.

Hlavní pozornost však bude věnována posuvným systémům našich oken Premislide 76 a Premifold 76, které jsou absolutní novinkou na trhu. Oba systémy Vám navíc nabídneme jako jediní v České republice!

Posuvný systém Premislide 76

Navštivte náš stánek na veletrhu For Arch a poraďte se s našimi odborníky o vaší představě ideálních oken a stínicí techniky ve vašem rodinném domě.

Získat vstupenky ZDARMA