Stínicí technika ROMA

roma-clanek.jpg

Našli byste asi mnoho míst, která se těší většímu počtu hodin slunečního svitu za rok než je tomu v Burgau v bavorském Švábsku. Přesto právě zde získali pracovníci v hlavním sídle firmy ROMA ve více než 13 000 slunečních dnech dostatek zkušeností, aby vyvinuli velmi kvalitní systém protisluneční ochrany.

Naše nejdůležitější poznatky z více než 38 let: Bydlení začíná před okny. Nezáleží na tom, jestli chcete ráno vpustit do bytu slunce a večer zabránit zvědavým pohledům, jestli se před letním žárem chcete schovat v příjemném chládku nebo jestli potřebujete ušetřit energii v mrazivém ročním období - pravděpodobně žádný jiný prvek ve Vašem domě nemá větší vliv na osvětlení, prostorové klima a soukromí než ochrana proti slunci.

ROMA je hlavní značkou systémů ochrany proti slunci s maximálními nároky na funkčnost, estetiku a dlouhou životnost. Váš specializovaný prodejce Vám ochotně poradí při výběru rolet, žaluzií a textilních rolet ROMA. O nejrůznějších možnostech uplatnění protisluneční ochrany Vás nepochybně bude informovat i Váš architekt.